Ateizm we wszystkich odcieniach

Zostań redaktorem ateisci.org – pisz, publikuj, docieraj do ludzi, zaciekawiaj, pomagaj

Photo:Drew Coffman (Flickr)/Creative Commons

Marzyłeś kiedyś by zostać redaktorem? Tworzyć własne teksty, podpisane własnymi inicjałami, z którymi mógłbyś dotrzeć do szerokiego grona ludzi? A może chciałbyś pomóc naszej społeczności się rozwijać, masz wiedzę na jakiś interesujący temat i smykałkę do pisania lub po prostu wiesz o czymś ciekawym i chciałbyś się tym z nami podzielić?

Jeżeli zdecydujesz się do nas dołączyć na stałe, lub chcesz jedynie umieścić pojedynczy artykuł na naszym portalu – napisz do naszej redakcji (redakcja@ateisci.org). Możesz wybrać sobie własny temat (upewnij się jednak że pasuje on do naszej strony), lub skorzystać z naszej pomocy przy wyborze interesującego tematu do opisania. Otrzymasz od nas kilka wskazówek odnośnie pisania artykułów i szukania materiałów. Gdy już opracujesz swój tekst – podeślij go nam mailem. Po zatwierdzeniu gotowego tekstu przez głównego redaktora twoja praca pojawi się na  głównej stronie naszego portalu i w odpowiednim dziale. Prawda że proste?

 

Co zyskujesz publikując artykuły na ateisci.org:

  • Możliwość pisania własnych tekstów na wybrane przez siebie tematy i dotarcia z nimi do szerszej grupy odbiorców
  • Umieszczenie Twoich inicjałów i/lub nazwiska, a nawet linka do Twojej strony www pod artykułem, przy każdym jego wystąpieniu
  • Możliwość pojawienia się Twojego tekstu na naszej stronie głównej
  • Szlifowanie umiejętności dziennikarskich i pisarskich
  • Pomoc z zakresu praw autorskich, pisania tekstów oraz szukania materiałów
  • Ciekawe zajęcie, z którego możesz czerpać prawdziwą satysfakcję

Publikując u nas nie zrzekasz się praw autorskich. Możesz nadal wykorzystywać swój artykuł w prasie, czy gdziekolwiek indziej. Jedynym zastrzeżeniem jest wyłączność na publikację Twojego tekstu w internecie (publikacja internetowa artykułu poza portalem wymaga zgody zarówno jego autora jak i redaktora naczelnego ateisci.org).

Jeżeli masz jakieś pytania – pisz śmiało:

redakcja@ateisci.org